Maak je afspraak

Beste patiënten,

Het Appèl heeft geen centraal secretariaat. Iedere therapeut beheert zijn eigen agenda en kiest dus voor zijn eigen systeem om afspraken te maken (online, via mail of telefonisch). Hieronder vind je een overzicht van al onze therapeuten en hun contactgegevens.

Ook het annuleren of verplaasten van een afspraak kan niet via het algemeen contactnummer maar enkel via jouw behandelende therapeut.

Team fysieke gezondheid

Farah Meysmans

Het-Appel-116_web-2

Osteopaat DO

Oprichter Het Appèl

Maak je afspraak online

farah@hetappel.be

+32 485 72 97 68

Meer info op osteopaatmechelen.be

Ann-Sofie Roosen

Het-Appel-127_web-2

Osteopaat DO

Maak je afspraak online

osteopathieroosen@gmail.com

+32 476 79 26 17

Meer info op www.osteopathieroosen.be

Chloë Van den Bergh

Chloe

Osteopaat IO

Maak je afspraak online

Chloevandenbergh_@hotmail.com

+32 477 464 333

Meer info klik hier

Yun Feng

Het-Appel-262_web-2

Acupuncturist

Maak je afspraak online

Per mail yun.feng@telenet.be

+32 479 64 32 75  

Meer info? klik hier

Veerle Gabriels

Het-Appel-345_web-2

Orthomoleculaire therapeut

Maak je afspraak via mail

hallo@goedinjevel.nu

Meer info op www.goedinjevel.nu

Julie Weynans

julie weynans

Diëtiste i.o., personal trainer

Maak je afspraak online

+32 495 731 221

julie@studiovert.be

Meer info op www.studiovert.be

Anne-Mie Vervoort

Het-Appel-425_web-2

Voetreflexoloog

Maak je afspraak op

annemie.vervoort@gmail.com

+32 470 744 415

Meer info? klik hier

Team mentale gezondheid

Cindy Dewinter

Het-Appel-213_web-2

Psycholoog

Maak je afspraak online

psycholoog.cindy.dewinter@gmail.com

+32 470 756 837

Meer info op www.cindydewinter.be

Claudine Vanderborght

Het-Appel-488_web-2

Psychotherapeut

Psycho-oncoloog

Maak je afspraak per mail

claudinevanderborght@gmail.com 

+32 485 526 444

Meer info? klik hier

Hilde Geudens

Het-Appel-507_web-2

Psychotherapeut

Maak je afspraak via mail hilde@helenvantrauma.be

Of op +32 486 901 581

Meer info op www.helenvantrauma.be

Rudi Mahieu

Het-Appel-479_web-2

Psychotherapeut

Relatietherapeut

Maak je afspraak per mail rudi.mahieu@sazoen.be

Of telefonisch +32 491 550 541

Meer info op www.sazoen.be

Vanessa Muyldermans

Het-Appel-202_web-2

Seksuoloog

Relatietherapeut

Kinderwens

Maak je afspraak per mail contact@vanessamuyldermans.be

+32 497 87 74 31

Meer info op www.vanessamuyldermans.be

Dorien Van Deynse

Het-Appel-464_web-2

Diagnostisch psycholoog

Sportpsycholoog

Maak je afspraak per mail 

dorien@psycholoog-vandeynse.be

of telefonisch +32 479 727 689

Farida Zariouh

farida foto website zwart wit

Contextuele psychotherapeute

Kindertherapeute

Hypno – en IEMT therapeute

Maak je afspraak per mail Farida@diathema.be

Of telefonisch +32 488 266 117

Meer info op www.Diathema.be

Manon Spiga

Manon

Individueel -, Kinder-, en Relatietherapeut

Orthopedagoog

Psycholoog i.o

Maak je afspraak per mail spiga_manon@outlook.com

+32 483 713 169

Meer info op www.manonspiga.com

Coaching Team

De Keye Nelly

nelly-home

Narcismecoach

Maak je afspraak op +32 475 78 00 32

op mail naar info@narcismecoach.be

Meer info op www.narcismecoach.be

Suzanne Tytgat

6M7A8341

Erkende bemiddelaar

Coach

Maak je afspraak via mail  info@trajecten.be

Telefonisch op +32 484 771 091

Meer info op www.trajecten.be

Lieve Gabriels

Lieve G

Loopbaancoach

Studiekeuze coach

Maak je afspraak via mail info@lievegabriels.be

Telefonisch +32 468 22 41 82

Meer info op www.lievegabriels.be

Ellen D'Haenens

Het-Appel-622_web-2

Erkend familiaal bemiddelaar

Maak je afspraak op +32 465 08 46 00

of mail naar

ellen.dhaenens@bemiddelingdehorizon.be

Toermalijn

Toermalijn2

Kinder- en gezinscoaches

Maak je afspraak via mail team.toermalijn@gmail.com

of telefonisch +32480 677 477

Meer info op www.toermalijn.team

Nina Banckaert

Het-Appel-553_web-2

Stress- en burn-out coach

Maak je afspraak via mail trainjebrein@outlook.com

of telefonisch +32 477 902 609

Voor meer info klik hier

Nathalie Tverdy

DSC_0571

Mindfulnesscoach

Maak je afspraak via mail nathalie@mindfulme.be

Meer info op www.mindfulme.be

Team Welzijn

Ilke en Femke De Keersmaecker

6038f2_5d9ef46c18f34bea8052319b93d12b20_mv2 (1)

Medisch-esthetische laserontharing

Maak je afspraak op +32 473 951 161

of via mail info@fema-laserontharing.be

Meer info op www.fema-laserontharing.be

Goedele Mans

Goedele

Lichaamsmassages

Maak je afspraak op

goedele.mans@gmail.com

+32 460 957 697

Meer info? klik hier