Maak je afspraak

Beste patiënten,

 

Het Appèl heeft geen centraal secretariaat. Iedere therapeut beheert zijn eigen agenda en kiest dus voor zijn eigen systeem om afspraken te maken (online, via mail of telefonisch). Hieronder vind je een overzicht van al onze therapeuten en hun contactgegevens.

Ook het annuleren of verplaasten van een afspraak kan niet via het algemeen contactnummer maar enkel via jouw behandelende therapeut.

Farah Meysmans

2XuzcRug

Osteopaat DO

Restart Coach

Oprichter Het Appèl

Voor osteopathie maak je afspraak online

Voor Restart mail of bel voor een vrijblijvend intake gesprek

farah@hetappel.be

+32 485 72 97 68

Meer info op osteopaatmechelen.be

Marie Noyen

253-marie

Osteopaat DO

Maak je afspraak online

marie@hetappel.be

+32 473 385 734

Meer info op noyen-osteopathie.be

Ann-Sofie Roosen

Foto eigen website - rechthoek

Osteopaat DO

Maak je afspraak per mail

asroosen@hotmail.com

Of telefonisch

+32 476 79 26 17

Michèle Sneyers

Foto Michèle voor website het appèl

Psycholoog

Maak je afspraak per mail michele.sneyers@gmail.com

+32 485 518 245

Meer info? Klik hier

Fatima Pas

fatima

Diëtiste

Maak je afspraak online

+32 472 94 56 59

info@dietiste-fatimapas.be

Meer info op www.dietiste-fatimapas.be

Claudine Vanderborght

IMG_20190812_124728

Psychotherapeut

Psycho-oncoloog

Maak je afspraak per mail

claudinevanderborght@gmail.com 

+32 485 526 444

Meer info? klik hier

Katrien Geeraerts

WPG 201610248138

Hartcoherentiecoach

Maak je afspraak online

katrien.geeraerts@outlook.be

+32 474 982 123

Meer info op www.biofeedbacktraining.be

Vanessa Muyldermans

2016-04-24-19-09-56-931

Seksuoloog

Relatietherapeut

Kinderwenscoach

Maak je afspraak per mail contact@vanessamuyldermans.be

+32 497 87 74 31

Meer info op www.vanessamuyldermans.be

Kathleen Tobback

253-kathleen2

Psychotherapeut

Relatietherapeut

Maak je afspraak via mail kathleentobback@gmail.com

Of telefonisch +32 496 039 725 

Meer info op www.kathleentobback.be

Yun Feng

253-yun

Acupuncturist

Maak je afspraak online

Per mail yun.feng@telenet.be

+32 479 64 32 75  

Meer info? klik hier

Laila Mohandiz

laila

Coach

Meer info en afspraak maken op www.innertreasure.be

Germaine Rediger

Over-Germaine-Rediger

Stress- en burn out Coach

Maak je afspraak op +32 495 365 658

Of mail naar germaine@indialogue.eu

Meer info op www.indialogue.eu

Hilde Geudens

foto Het Appèl 20191018

Psychotherapeut

Maak je afspraak via mail hilde@helenvantrauma.be

Of op +32 486 901 581

Meer info op www.helenvantrauma.be

De Keye Nelly

nelly-home

Narcismecoach

Maak je afspraak op +32 475 78 00 32

op mail naar info@narcismecoach.be

Meer info op www.narcismecoach.be

Cindy Dewinter

Pasfoto_badge

Psycholoog

Maak je afspraak online

psycholoog.cindy.dewinter@gmail.com

+32 470 756 837

Meer info? klik hier

Rudi Mahieu

rudimahieu

Psychotherapeut

Maak je afspraak per mail rudi.mahieu@sazoen.be

Of telefonisch +32 491 550 541

Meer info op www.sazoen.be

Suzanne Tytgat

6M7A8341

Erkende bemiddelaar

Coach

Maak je afspraak via mail  info@trajecten.be

Telefonisch op +32 484 771 091

Meer info op www.trajecten.be

Lieve Cornelis

Lievecornelis

Hypnosetherapeut

Maak je afspraak op +32 468 339 638

of mail naar info@mijnverandering.be

Meer info op www.mijnverandering.be

Lieve Gabriels

f33c6386-dfb0-43f9-99c5-1bef6a6f2b60

Loopbaancoach

Studiekeuze coach

Maak je afspraak via mail info@lievegabriels.be

Telefonisch +32 468 22 41 82

Meer info op www.lievegabriels.be

Nathalie Tverdy

253-nathalie

Mindfulnesscoach

Maak je afspraak via mail nathalie@mindfulme.be

Meer info op www.mindfulme.be

Soffie Cornelissen

Soffie

Verliescoach

Maak je afspraak via mail

soffiecornelissen@gmail.com

Of telefonisch +32 498 130 640

Meer info? klik hier

Femke De Keersmaecker

FemkeDK

Laserontharing

Maak je afspraak op +32 473 951 161

of via mail info@fema-laserontharing.be

Meer info op www.fema-laserontharing.be

Veerle Van Belle

Vakantieveilingen-12 (2)

Yoga Teacher

Maak je afspraak via mail veerle@rustenbeweging.be

Of telefonisch +32 498 310 488

Meer info op www.rustenbeweging.be

Tom Van Loo

22664306_10155193075444624_1919451195_o

Restartcoach

Personal trainer

Maak je afspraak via mail tom.van.loo1976@telenet.be 

Of  telefonisch +32 475 270 721

Gita Rubens

Massagetherapeut, coach

Maak je afspraak via mail

gita@jaya-gita.com

Of telefonisch +32 479 26 22 44

Meer info? klik hier