Team

Ons Team

Hier kan je een overzicht vinden van Het Appèl-Team, de contactgevens en wanneer wij in de praktijk aanwezig zijn.

253-farah

Na afspraak op Ma, Woe en Zat
+32 485 729 768
farah@hetappel.be

Farah Meysmans

Osteopaat DO, Medeoprichtster Het Appèl
253-ellen

Na Afspraak op Ma, Woe en Vrij
+32 484 745 349
ellen@hetappel.be

Ellen De Boitselier

Kinesitherapeut
253-nik

Na afspraak op Di, Do en Zat
+32 497 990 575
nik@hetappel.be

Nik Kadariya

Kinesitherapeut
253-marie

Na afspraak op di, do en vrij
+32 473 385 734
marie@hetappel.be

Marie Noyen

Osteopaat DO
253-yun

Na afspraak op woe en zat
+32 479 64 32 75
yun.feng@telenet.be

Yun Feng

Acupuncturist
Foto Jill

Na afspraak op mandag
+32 494 799 530
info@dietistejill.be

Jill Dubois

Diëtiste, diabeteseducator
Evelinederey

Na afspraak op dinsdag
+32 472 473 787
seksuologe.eveline.de.rey
@gmail.com

Eveline De Rey

Seksuoloog
2016-04-24-19-09-56-931

Na afspraak op
di en woe avond
+32 497 87 74 31
contact@
vanessamuyldermans.be

Vanessa Muyldermans

Seksuoloog, kinderwensconsulent
253-kathleen2

Na afspraak op di, woe, do of zat
+32 496 039 725
kathleen@hetappel.be

Kathleen Tobback

Psychothrapeut, relatietherapeut
253-stefanie

Na afspraak op ma,
di, vrij en zat
+32 483 11 00 15
psycholoog@stefaniedeconinck.be

Stefanie De Coninck

Psycholoog
favicon

Na afspraak op donderdag
+32 485 526 444
claudinevanderborght
@gmail.com

Claudine Vanderborght

Psycho-oncoloog, psychoanalyticus
253-tine

Na afspraak op woensdag
+32 477 630 435
tine_leesen@hotmail.com

Tine Leesen

Kinder en jongeren psycholoog
253-haide

Na afspraak op Ma en Woe
+32 495 242 748
haide@Vit-H.be
haide@hetappel.be

Haidé Van Gheluwe

Loopbaanbegeleider, Life coach
f33c6386-dfb0-43f9-99c5-1bef6a6f2b60

Na afspraak op woensdag
+32 468 224 182
info@lievegabriels.be

Lieve Gabriëls

Loopbaanbegeleider, studiekeuzecoach
WPG 201610248138

Na afspraak op dinsdag
+32 474 982 123
katrien.geeraerts
@outlook.be

Katrien Geeraerts

Hartcoherentiecoach
2017-03-08-17-50-27

Na afpsraak op vrijdag
annelies.boelaert
@gmail.com
+32 478 400 278

Annelies Boelaert

Relaxatietherapeut, stress en burn-out coach
Foto Gijsbert (1)

Na afspraak
op woensdag
+32(0)32895625
info@jindanfa.com

Gijsbert Ruitenburg

Taoïstische gezondheidsbegeleider
22664306_10155193075444624_1919451195_o

Na afspraak
op donderdag
+32 475 270 721
tom.van.loo1976
@telenet.be

Tom Van Loo

Personal trainer, Restart coach
253-nancy

Na afspraak op vrijdag
+32 476 358 238
info@mintaka.be

Nancy Vanhaesendonck

Yogadocent en relaxatietherapeut
Lievecornelis

Na afspraak op donderdag
+32 468 339 638
info@mijnverandering.be

Lieve Cornelis

Hypnosetherapeut
253-nathalie

Voor meer info en inschrijvingen
www.itam.be

Nathalie Tverdy

Docent mindfulness
favicon

Voor meer info en inschrijvingen www.itam.be

Annemarie Abbeel

Docent Mindfulness
253-deborah

Na afspraak
+32 472 712 890
deborah@hetappel.be

Deborah Meysmans

Schoonheidsspecialiste, nagelstyliste
2016-03-10-15-58-46

Inschrijvingen en meer info
info@hetappel.be

Monica Bermùdez

Docent Ashtanga Yoga
Karenyoga

Info of inschrijvingen
karenpeeters3
@hotmail.com

Karen Peeters

Docente Yoga
Lauravdw

Meer info of inschrijvingen
lauravanderwee
@hotmail.com

Laura Van der Wee

Docente Yoga
22491539_1597357266953160_6309543100841948982_n

Meer info of inschrijvingen
0497 64 75 89
jente.jacob@telenet.be

Jente Jacob

Docente pilates